Reklama
Jeżeli Polska chce być cywilizowanym europejskim narodem!

Jeżeli Polska chce być cywilizowanym europejskim narodem!

przez nissin — 2 lata temu
18

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Gdzie zlodziejstwo to narodowy sport...A na swiecie dalej beda mowic: Polak to glupi zlodziej i alkoholik...

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Już? Tylko z jednego konta sam skomentowałeś swoją wrzutkę? ;-)))

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Pamietacie polaczki jak mialo byc pieknie przed wyborami propagandy PiSu? A oni Was okradali w tym czasie, zacofasny narodzie...Czas na rozsadek!

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Kim ty jesteś propagandysto, że piszesz do Polaków-polaczki?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Zaslugujesz na cos wiecej, trollu zlodziei PiSu, za srebrniki?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

PS. - Takie platne gnidy jak Ty pomagaly okradac Mafii PiSu, uczciwych Polakow!!!

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Nie dość że jesteś półanalfabetą to jeszcze jesteś tak po prostu, zwyczajnie głupi;-)) Śmieszny też nawet jesteś, ale bardziej żałosny;-))

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Tylko to na co Cie stac, klamco i oszuscie PiSu, za srebrniki?

0

Zglos komentarz

R
2 lata temu

slodomic, nie spieraj się z id***ami, bo zniżą cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem....nissin i caleanka mają jedną szarą komórkę na spółę...z takimi się nie gada, tylko omija szerokim łukiem

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Narodem to mogą być Polacy. Polska to raczej krajem ;-))

0

Zglos komentarz

J
joziom 🏹 Łowca
2 lata temu

nie miaucz i czekaj az dudu odejdzie wtedy zacznie sie jadka terorystów z pisis

0

Zglos komentarz

D
diablo1900 😏 Szyderca
2 lata temu

Nie trzeba czekać na odejście de**la. Tymczasowy areszt może być do 24 miesięcy. De**l odejdzie wcześniej. Toteż zwłoka w zatrzymaniach i kierowaniu prominentów pisu i ziobrystów na TA jest mocno zastanawiająca.

0

Zglos komentarz

A
ANDROX 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Trzeba czekać Jak teraz zaczną działać to Ążej Spałasu vel Spolsky od razu da akt łaski. A jak nawet skazani zostaną i ten rezydent im są ułaskawienie to drugi raz za to samo nie mogą być sądzeni. Więc wolę poczekać ten rok aby to obejrzeć ze spokojem niż domagać się teraz akcji by za parę miesię...

Trzeba czekać Jak teraz zaczną działać to Ążej Spałasu vel Spolsky od razu da akt łaski. A jak nawet skazani zostaną i ten rezydent im są ułaskawienie to drugi raz za to samo nie mogą być sądzeni. Więc wolę poczekać ten rok aby to obejrzeć ze spokojem niż domagać się teraz akcji by za parę miesięcy przeklinać że znów im się upiecze

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Już dawno jest i nadal będzie jak żołnierzy za pilnowanie granic będą zakuwać w kajdany... Ten bananowy nierząd wysłać na Madagaskar...

0

Zglos komentarz

S
smietnik81 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Chcesz być dymany przez Niemca i Ruska... Głosuj na Koalicję Tuska.

0

Zglos komentarz

J
Jerzysław49380 💩 JP 100%
2 lata temu

Tuska brakuje w tym zestawie

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jedna i druga strona to tacy sami złodzieje, przed wyborami zawsze obiecują rozliczyć swoich przeciwników z "afer" i na gadaniu oraz komisjach się kończy. Ostatnim rozliczonym, którego pamiętam, był Lew Rywin. A świętej pamięci Andrzejowi Lepperowi, który mówił wprost jak jest, wymieniał każdego z i...

Jedna i druga strona to tacy sami złodzieje, przed wyborami zawsze obiecują rozliczyć swoich przeciwników z "afer" i na gadaniu oraz komisjach się kończy. Ostatnim rozliczonym, którego pamiętam, był Lew Rywin. A świętej pamięci Andrzejowi Lepperowi, który mówił wprost jak jest, wymieniał każdego z imienia i nazwiska oraz kwotę jaką nakradli, no to odwiedził go seryjny samobójca...

0

Zglos komentarz

S
Stach19401 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A po ch*j ma się im wytaczać procesy? Duda ich i tak ułaskawi, więc poczekajmy do wyborów i wybierzmy kogoś innego niż ZjeP'owca.

0

Zglos komentarz

Reklama