Reklama
Były prezes Orlenu zaczął wylewać swoją furię na Twitterze.

Były prezes Orlenu zaczął wylewać swoją furię na Twitterze.

przez kacynski — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

mało tego to ktoś kto chce reprezentować Polaków boi się oficjalnych spotkań z Polakami

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jak to pisiory mówiły? "Niewinni nie mają się czego bać"?

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
2 lata temu

Sposoby w jakie Daniel Obajtek unika kontaktów z polskim wymiarem sprawiedliwości, zraziły do niego nawet najbardziej zdeterminowanych wyznawców PiS. Ulubieniec Jarosława Kaczyńskiego zwyczajnie się ośmiesza. W Budapeszcie polski konsul dwukrotnie próbował wręczyć b. prezesowi Orlenu Danielowi Obajt...

Sposoby w jakie Daniel Obajtek unika kontaktów z polskim wymiarem sprawiedliwości, zraziły do niego nawet najbardziej zdeterminowanych wyznawców PiS. Ulubieniec Jarosława Kaczyńskiego zwyczajnie się ośmiesza. W Budapeszcie polski konsul dwukrotnie próbował wręczyć b. prezesowi Orlenu Danielowi Obajtkowi wezwanie na posiedzenie komisji śledczej. Nawet pamiętając o niezbyt wyśrubowanych standardach etycznych PiS, to takie zachowanie po prostu ośmiesza partię Kaczyńskiego. Przecież wszyscy wiedzą, że Obajtek liczy na cud tj. mandat posła do Parlamentu Europejskiego.

0

Zglos komentarz

K
2 lata temu

Obajtek wyprowadził Orlen z dołka. Wystarczy oglądnąć wyniki spółki. Nie rozumiem tej nagonki. za PO Orlen znowu w dołku.

0

Zglos komentarz

I
informatyk26 🏹 Łowca
2 lata temu

Chciałeś napisać wyprowadził z Orlenu 1,6 miliarda złotych na słupa z Hongkongu.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
2 lata temu

Wyprowadził Lotos z Polski, ty pisowski klakierze. To powinno wystarczyć żeby siedział na wieki.

0

Zglos komentarz

Reklama