Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Chcesz być dymany przez Niemca i Ruska... Głosuj na Koalicję hipokrytów Tuska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chcesz być dymany przez Niemca i Ruska... Głosuj na Koalicję hipokrytów konuska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wiem kim jest janeczek ale wiem kim jest ministerek kosiniak... tak on z racji piastowanej teki jest bezpośrednio odpowiedzialny za śmierć Polskiego Żołnierza, który wypełniał swój konstytucyjny obowiązek...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten Ziobro to musi być prawdziwy mistrz intryg i prowokacji. Nie dość, że choć już nie pełni żadnej funkcji od ponad pół roku, to zmusił "swojego" prokuratora do aresztowania tych żołnierzy. By tego było mało, zwerbował do swojego spisku: rodziny, przyjaciół i kolegów z jednostki tych żołnierzy, by...
Ten Ziobro to musi być prawdziwy mistrz intryg i prowokacji. Nie dość, że choć już nie pełni żadnej funkcji od ponad pół roku, to zmusił "swojego" prokuratora do aresztowania tych żołnierzy. By tego było mało, zwerbował do swojego spisku: rodziny, przyjaciół i kolegów z jednostki tych żołnierzy, by nie alarmowali nikogo o ich sytuacji przez ok. 3 miesiące, tylko czekali z tym do wyborów by obciążyć Tuska. Wcale nie naciskali na zarówno dowództwo WP, jak i MON. Nie zgłaszali tego do głównych mediów i to zarówno tych związanych z PiS jak i PO. Nie, wcale.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co więcej, te media nie próbowały wcale dyskredytować tych działań na swoich forach itp., mówiąc o rzekomej "rosyjskiej dezinformacji". Widocznie ich też Ziobro kupił. To jest wersja oficjalna, czy coś jeszcze chcecie dodać?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane