Reklama
Reklama

Komentarze

8
R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Katolicki kler nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji.

0

Zglos komentarz

G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Oprócz tego ok. 300 tysięcy hiszpańskich dzieci było wykradzionych ze szpitali, w których rodziły kobiety z "gorszych" rodzin i odpłatnie oddanych do adopcji w zamożnych rodzinach zaakceptowanych przez kościół. Matkom przekazywano wieść, że ich dziecko zmarło zaraz po porodzie, a tym które nie chcia...

Oprócz tego ok. 300 tysięcy hiszpańskich dzieci było wykradzionych ze szpitali, w których rodziły kobiety z "gorszych" rodzin i odpłatnie oddanych do adopcji w zamożnych rodzinach zaakceptowanych przez kościół. Matkom przekazywano wieść, że ich dziecko zmarło zaraz po porodzie, a tym które nie chciały uwierzyć pokazywano zwłoki rzeczywiście niedawno zmarłych niemowląt specjalnie na tę okoliczność przetrzymywanych w prosektorium. Proceder był organizowany przez kościół katolicki, wiodącą rolę odgrywały zakonnice, ale współpracowały inne położne i lekarze, urzędnicy. Wszystko to trwało uwaga aż

0

Zglos komentarz

G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

do lat 90-tych (!!!). Prowadzony jest narodowy spis zaginionych dzieci. Nie wiem co bardziej mnie wkurza zorganizowana pe****lia czy ten proceder, ale za obydwie sprawy byłbym gotów podpisać petycję o przywróceniu kary śmierci.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Kto normalny idzie do seminarium? Jak nie zwyrol to nawiedzony oszolom, nie zdolni do normalnego zycia w spoleczenstwie...

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Nie miałabyś szans, tam trzeba umieć pisać

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
2 lata temu

Jak już słusznie zauważył p1z1, w seminarium wystarczy tylko umiejętność pisania i czytania.

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Ty już masz zwichrowaną psychikę tylko przyczyna pozostaje nam zagadką

0

Zglos komentarz

J
jarecka18 🌾 Wieśniak
2 lata temu

P1Z1 z której parafii jesteś?

0

Zglos komentarz

J
jarecka18 🌾 Wieśniak
2 lata temu

P1Z1 z której parafii jesteś?

0

Zglos komentarz

K
2 lata temu

To co przeszkadza PO za to sieę zabrać?

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

Daj źródło. Wg. Statystyk co 10 gej to pe****l a mi się wydaje to badanie niedoszacowane i stawialbym na co 5 geja ze to pe****l.

0

Zglos komentarz

Reklama