Reklama
Najwyzszy czas! Po 8 latach bezprawia i niesprawiedliwosci PiSu!

Najwyzszy czas! Po 8 latach bezprawia i niesprawiedliwosci PiSu!

przez caleanka — 2 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
K
kacynski Czysta Moc
2 lata temu

Kiedy PiS doszedl do wladzy, ostatni zostali pierwszymi, jak za czasow PRL. Teraz czas zeby wrocili na swoje miejsce w zacofanych wsiach, na granicy z Bialorusa, tam jest miejsce PiSu!!!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

A Kaczynski do wiezienia i na smietnik historii, ten senilny krasnal ogrodowy!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Niech dadzą przykład i sami się wyniosą... Większych zdrajców, kłamców i złodzieji od tej kliki to Polska nie widziała nigdy, a widziała dużo w tej kwestii.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Spadaj smieciu, pod kamien z ktorego dzis wypelzles!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

LatarnikUliczny - Ciemny parafianinie podaj przykład, gdy cię Tusk okradł. Bo prawacko-katolickie warchoły i czerwone wieprze z pisobory cały czas kradli. Teraz wyjesz, bo kasa się skończyła i trzeba uczciwie pracować?

0

Zglos komentarz

A
alixer 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Pis, po, 3d, lewi, konfa wszyscy ku**y zlodzieje i smiecie. Niebawem wojsko sie wk**wi i zrobi przewrot.

0

Zglos komentarz

A
2 lata temu

Tu potrzeba glebokiej reformy a nie wymiana zlodzieji na innych.

0

Zglos komentarz

Reklama