Reklama
Reklama

Komentarze

12
M
madrypo 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Wazelina:))

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

😂 Płacą Ci mniej, tyle samo, czy więcej niż Moralesowi? Nie, nikogo nie popieram.

0

Zglos komentarz

T
Tom25104 💩 JP 100%
2 lata temu

Powinno byc czlowiek ktury ratuje niemcy. Wszyscy zlivtylko po dobre. Je**c wioche.pl

0

Zglos komentarz

M
Marcin32478 💩 JP 100%
2 lata temu

uratował przed Polakami...

0

Zglos komentarz

M
Malomo 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Japrdl jaka wazelina

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

człowieku... czy ciebie jeszcze można nazwac człowiekiem czy już tylko chodzącą wazeliną?

0

Zglos komentarz

S
slawek1980 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Na razie jeszcze nic nie uratował

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Hahaha , pasuje na wiochę w końcu prawdziwy absurd .

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
2 lata temu

Z deszczu pod rynnę. Pisiory w stronę Ruskich, a lewica w stronę zachodu. I jedni i drudzy mają w d*pie nas, ale będą się kłócić, bo ich wygrali albo przegrali. Zamiast komunistów, mamy tych co będą ściągać kolorowych i wkrótce będzie jak w Szwecji.

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

B
bjbollo 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jeszcze się Wam odbije Tuskiem i Unią Europejską ***** *** i Tuska

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Danzig, Breslau und Stettin deutches staddte wie Berlin!

0

Zglos komentarz

Reklama