Reklama
''My nie dzielimy Polaków na tych lepszych i gorszych'' [kaczyński 23 mar 2019]

''My nie dzielimy Polaków na tych lepszych i gorszych'' [kaczyński 23 mar 2019]

przez FED0RA — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

To, że polski katolik nie może żyć bez wroga (początek filmu "Sami swoi") to ta kanalia w pełny zakresie wykorzystała.

0

Zglos komentarz

A
Andrzej1964dupa 🏹 Łowca
2 lata temu

kaczy c**ju, życzę ci szmato z całego serca tego czego ty życzysz nam. Któregoś dnia wysram się na twoim grobie

0

Zglos komentarz

A
Andrzej1964dupa 🏹 Łowca
2 lata temu

jarek , nie spodziewałem się z twojej strony takiej samokrytyki p--y dziadu

0

Zglos komentarz

Reklama