Source: wgrane.pl
przez
Kordiant
— 2 lata temu
Poprzedni
Migrant z Rwandy demolował auta w centrum Warszawy
Następny
Kulturalnie wpadli do Tesco po alkohol
Podobne posty
Komentarze
4
B
baxbany
🎖️
Snajper
2 lata temu
Jak się zostawia kluczyki w stacyjce, to świadczy o kierowcy de**lu. Mogło być gorzej!
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
J
Jarewa
😏
Szyderca
2 lata temu
Ludzie się nie nauczą dopóki się na własnej skórze się nie przekonają. A czeto też nagminnie zostawiają auto z uruchomionym sinikiem i idą do sklepiku na zakupy :D głównie latem i zimą :P
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
K
Kreuzritter
🏹
Łowca
2 lata temu
De**lom powinno śię zabronić czynności, które zagrażają życiu, zdrowiu lub uczciwie zarobionym dobytku. Zbieranie niegroźnych śm***i byłoby OK, czyli nawet Anżej i P&S miałby szansę na miejsce we wspólnocie!
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
V
vacarius
🏆
Master
2 lata temu
Ale bezstresowe wychowanie prawaki! Zamiast ją z**bać to pytają czy wszystko w porządku. Czy tak powinno być prawaki?
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane
S
0
Zglos komentarz
✓
Zgłoszenie zostało wysłane