Reklama
Source: wgrane.pl

Dziewczynka wsiadła do auta i zdemolowała sklep

przez Kordiant — 2 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jak się zostawia kluczyki w stacyjce, to świadczy o kierowcy de**lu. Mogło być gorzej!

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
2 lata temu

Ludzie się nie nauczą dopóki się na własnej skórze się nie przekonają. A czeto też nagminnie zostawiają auto z uruchomionym sinikiem i idą do sklepiku na zakupy :D głównie latem i zimą :P

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

De**lom powinno śię zabronić czynności, które zagrażają życiu, zdrowiu lub uczciwie zarobionym dobytku. Zbieranie niegroźnych śm***i byłoby OK, czyli nawet Anżej i P&S miałby szansę na miejsce we wspólnocie!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Ale bezstresowe wychowanie prawaki! Zamiast ją z**bać to pytają czy wszystko w porządku. Czy tak powinno być prawaki?

0

Zglos komentarz

S
Slako 🌾 Wieśniak
2 lata temu

I przypadkowo nagrywali to dwoma telefonami😅

0

Zglos komentarz

Reklama