Reklama
Source: wgrane.pl

Logikę Jarosława rozumie tylko on sam, reszta w niego wierzy!

przez mamamarcina — 2 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Bo prawaki zrobią nawet coś na szkodę Polski aby tylko być przy koryce!

0

Zglos komentarz

Z
2 lata temu

* lewaki

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Znam takiego co oszukał 1/3 Polaków żeby dojść do koryta a jak przy nim już jest to robi wszystko żeby Niemcom żyło się lepiej a oszukanych Polaków ma w du**e . Co więcej to ci oszukani kilkakrotnie nadał mu wierzą , to jest niesamowite .

0

Zglos komentarz

D
2 lata temu

A propos koryta to Radzio 15 lat pożywał z koryta, które podstawiał Jaruś a teraz 17 z Donkowego. Ważne że się orientuje z której stronu jest akurat chleb posmarowany. I nie pieprzcie że przejrzał bo był wystarczająco wysoko żeby zobaczyć jak to wszystko działa dużo dużo wcześniej.

A propos koryta to Radzio 15 lat pożywał z koryta, które podstawiał Jaruś a teraz 17 z Donkowego. Ważne że się orientuje z której stronu jest akurat chleb posmarowany. I nie pieprzcie że przejrzał bo był wystarczająco wysoko żeby zobaczyć jak to wszystko działa dużo dużo wcześniej.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

LewakToDe**l - Popatrz, jaka jest polityka de**li prawackich. Nie może być inna, ponieważ katolicyzm wam mózgi wyssał, zalewają czaszki katolicką g**jówką.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Kaczor ma swoją wizję i dla tej wizji jest gotów wszystko poświęcić, choćby miało to oznaczać, że zrobi z nas nędzarzy. Bo sam kiedyś przyznał, że jego wizja jest warta POŚWIĘCENIA GOSPODARKI. Rozumiecie??? Będziemy tyrać za miskę ryżu (jak to Morawiecki zapowiadał), byle tylko Kaczor był zadowolon...

Kaczor ma swoją wizję i dla tej wizji jest gotów wszystko poświęcić, choćby miało to oznaczać, że zrobi z nas nędzarzy. Bo sam kiedyś przyznał, że jego wizja jest warta POŚWIĘCENIA GOSPODARKI. Rozumiecie??? Będziemy tyrać za miskę ryżu (jak to Morawiecki zapowiadał), byle tylko Kaczor był zadowolony, że dopiął swego.

0

Zglos komentarz

N
norbi750 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Stary dziad jest tak zakochany w putinie że po rękach by go całował jak kiedyś Tuska (-:

0

Zglos komentarz

Reklama