Reklama
Reklama

Komentarze

2
Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Gdybym nie znał stopnia opętania propagandą, to bym nie uwierzył. Szwagrowi - ostremu wyborcy "Konfy" nie przeszkadzała by rosyjska okupacja, byle benzyna była po 2 złote...

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Tak !!! Każda mendę można kupić za kase - obojętnie IM czy złoty czy ruble , byle dajo mówią tępe dzidy!!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama