Reklama
Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

to niech czeka, będą czekać 4 lata a na kolejnych wyborach znowu będą krzyczeć ze pisdzielcow rozlicza a uja im po raz kolejny zrobią. kiedy w końcu pelikany z głowami w du**e koalicji skumają ze koalicja robi farsę z tymi komisjami i nic z tego nie wyniknie

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Farsę to twój Antek walił z komisją smoleńska

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

jaki moj antek??. ty muslisz ze jak ktos nie popiera koalicji to z autopatu to pisdzielec lub z konfy?

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ten pisowski dziad stwierdził,że skoro oddał pieniądze to nie ma sprawy. Dodatkowo mówi,że się pomylił w rozliczeniach......240 RAZY!!!!!! Kłamliwa kreatura.

0

Zglos komentarz

Reklama