Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

"Goryle we mgle"... A nie, to nie te film, goryle są bardziej inteligentne!

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

nie ma sensu pytać czy Braun w EU odstawi jakiś numer. Pytać należy tylko kiedy to nastąpi

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
2 lata temu

Słabo lśni ta zbroja. A jak odwinie coś w Brukseli i go dopadną to chociaż będzie miał co obs**ć.

0

Zglos komentarz

Reklama