Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
500x ale z jakich powodów? Ja słyszałem tylko o kajdanach za chlanie wódy. Nawet ta laska co wywaliła na granicy magazynek w bobra w krzakach bransoletek nie dostała. A przeciez "Zielona granica" pokazuje jak to bezduszni i bazkarni są żołnierze na granicy a teraz co, kolejna zmiana frontu i żołnier...
500x ale z jakich powodów? Ja słyszałem tylko o kajdanach za chlanie wódy. Nawet ta laska co wywaliła na granicy magazynek w bobra w krzakach bransoletek nie dostała. A przeciez "Zielona granica" pokazuje jak to bezduszni i bazkarni są żołnierze na granicy a teraz co, kolejna zmiana frontu i żołnierze za pisu byli nagminnie zamykani? No gdzieś są jakieś granice manipulacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ziomber2 - Życie i teks Cię przerastają. Pozostaje Ci tylko modlitwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane