SZCZĘŚĆ BOŻE w Brukseli będzie bardzo pięknie
przez
kacynski
— 2 lata temu
juz lepiej jak ten de**l byl w polskim sejmie a nie osmieszal kraj na skale europejska
Zgłoszenie zostało wysłane