Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Tego się nie dowiecie w reżimowej TVP, Matecki takie coś zamieścił w internecie "Radiowóz niemieckiej policji przekroczył przejście graniczne w Osinowie Dolnym i po polskiej stronie zostawił rodzinę imigrantów z Bliskiego Wschodu" - I wiadomość od znajomego, który tam mieszka: „Witam. Przez Os...
Tego się nie dowiecie w reżimowej TVP, Matecki takie coś zamieścił w internecie "Radiowóz niemieckiej policji przekroczył przejście graniczne w Osinowie Dolnym i po polskiej stronie zostawił rodzinę imigrantów z Bliskiego Wschodu" - I wiadomość od znajomego, który tam mieszka: „Witam. Przez Osinów już któryś raz z kolei niemiecka policja przywozi emigrantów. A nasi mundurowi ganiają ich i wyłapują.” - napisał w innym wpisie Matecki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
snickers45 - Pewnie ci wwożeni do Polski mieli wizy otrzymane od prawacko-katolickich czerwonych wieprzy z pisobory. Czy w rzygowinach TV Raspublika mówili ilu w USA złapali z polskimi wizami wystawionymi przez prawacko-katolickie czerwone wieprze? Dla twojej parafianskiej wiedzy, rok temu Niemcy ju...
snickers45 - Pewnie ci wwożeni do Polski mieli wizy otrzymane od prawacko-katolickich czerwonych wieprzy z pisobory. Czy w rzygowinach TV Raspublika mówili ilu w USA złapali z polskimi wizami wystawionymi przez prawacko-katolickie czerwone wieprze? Dla twojej parafianskiej wiedzy, rok temu Niemcy już głośno gadali o tym, że będą imigrantów z polskimi wizami odsyłać do Polski, jak byś nie wiedział, to już cały autobus w wieźli do Polski za rządów prawacxko-katolickich czerwonych wieprzy. Ciemność katolika mnie rozbraja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Matecki kupił sobie dash cam i z instrukcji mu wyszło, że to do robienia zdjęć z dachu. Pewnie chlał w hotelu sejmowym i postanowił wypróbować a teraz przed mediami mataczy (nomen omen). Dobrze że nie spadł, bo pisuary miałyby kolejną ofiarę zamachu na obiekt latający.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane