Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Nie toną. Mają zdyscyplinowany, bezwzględnie oddany elektorat, który zapewni im spokojnie 33-35%. Władzy zapewne nie odzyskają, ale pozostaną drugą, liczącą się siłą.

0

Zglos komentarz

R
2 lata temu

Uwierz mi że odzyskają. I bardzo kurw@ dobrze. Ebać platfusów

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
2 lata temu

platforma też już szła na dno i co? cała ta patologia znowu jest u władzy

0

Zglos komentarz

D
diablo1900 😏 Szyderca
2 lata temu

Wieje optymizmem. Trzymam kciuki aby się spełniło główne przesłanie tego mema

0

Zglos komentarz

Reklama