I jakoś nikt wam koła już nie rzuci
przez
TYGRYS-1984
— 2 lata temu
Nie toną. Mają zdyscyplinowany, bezwzględnie oddany elektorat, który zapewni im spokojnie 33-35%. Władzy zapewne nie odzyskają, ale pozostaną drugą, liczącą się siłą.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
platforma też już szła na dno i co? cała ta patologia znowu jest u władzy
Zgłoszenie zostało wysłane
Wieje optymizmem. Trzymam kciuki aby się spełniło główne przesłanie tego mema
Zgłoszenie zostało wysłane