Reklama
Smutne, ale prawdziwe. To smutne ile w kraju jest ciemnoty

Smutne, ale prawdziwe. To smutne ile w kraju jest ciemnoty

przez nissin — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Czyli pan troll twierdzi że media są be bo obecnej władzy za płytko w duupe wchodzą🤣yebany ma tupet

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Lis ma oczywiście rację – szeroki strumień łatwych pieniędzy spętał media i pozwolił PiS i Suwerennej Polsce rządzić długie lata, niszcząc przy okazji Polskę.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Yebani hipokryci jesteście🙈

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
2 lata temu

Polsat na ten przykład

0

Zglos komentarz

Reklama