Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Pis to nie jest nieszczęście, to katastrofa - złodziejska hydra która nas oplotła i chciała z siebie zrobić magnaterię (bo im się to należało), a z nas chłopów pańszczyźnianych którzy na nich będą robić za miskę ryżu.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Chcecie te kukły wsadzic do jednej celi????????🫣🫣🫣🫣🫣🫣🫣

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Kto niby ich wsadzi?

0

Zglos komentarz

Reklama