Reklama
Ciekawe jak teraz będą się tłumaczyć te baranie pisowskie łby?

Ciekawe jak teraz będą się tłumaczyć te baranie pisowskie łby?

przez kacynski — 2 lata temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
B
2 lata temu

Tak i z tego powodu Ukrainiec Bodnar powołał specjalny zespół do łapania żołnierzy na granicy. Takie teksty, to pianym dzieciom we mgle. Tym z PO - PISu - PSL -SLD z mutacjami. Mur kosztował nas miliardy - nie rozwiązał niczego. Kilkadziesiąt naboi kosztowałoby kilkaset złotych i jeszcze żołnierze...

Tak i z tego powodu Ukrainiec Bodnar powołał specjalny zespół do łapania żołnierzy na granicy. Takie teksty, to pianym dzieciom we mgle. Tym z PO - PISu - PSL -SLD z mutacjami. Mur kosztował nas miliardy - nie rozwiązał niczego. Kilkadziesiąt naboi kosztowałoby kilkaset złotych i jeszcze żołnierze by ćwiczyli w akcji. Ofiar wśród żołnierzy by nie było wcale, może z 2-3 bandytów nad granicą by zastrzelili (do kobiet i dzieci przecież by nie strzelali). To jest miej nachodźców by straciło życie niż w obecnej sytuacji. Problem by się w zasadzie rozwiązał, a Białoruś traktowałaby nas poważnie.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Większego kretyństwa, dawno nie czytałem. Zdajesz sobie sprawę z tego, że twoja wypowiedź podchodzi pod paragraf ?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Czego oczekiwac po konfederascie...nawiedzonym oszolomie katolu z 10 tys. minusow?

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ty głupi jesteś jak but z lewej nogi. Takie zachowanie to woda na młyn ryskiej i białoruskiej propagandy ty durna pierdoło. Wiesz co by było gdyby kogoś zabili lub postrzelili strzelając w plecy? bibi jesteś kr***nem do konfederackiej potęgi jełopie!!!!

0

Zglos komentarz

B
2 lata temu

Białorusi nie stać na zmobilizowanie i utrzymywanie przy granicy dużych sił zbrojnych - Polskę, NATO, sojusznicze państwa UE jak najbardziej stać. Bodnar nie powołał specjalnego zespołu do ścigania bandytów atakujących polskich żołnierzy, strażników i policjantów na granicy. Nie powołał specjalne...

Białorusi nie stać na zmobilizowanie i utrzymywanie przy granicy dużych sił zbrojnych - Polskę, NATO, sojusznicze państwa UE jak najbardziej stać. Bodnar nie powołał specjalnego zespołu do ścigania bandytów atakujących polskich żołnierzy, strażników i policjantów na granicy. Nie powołał specjalnego zespołu do ścigania prawników z warszawy dojących kasę od migrantów za wypełnienie kwitów i załatwienie im czasowego pobytu w Polsce odcinającego możliwość migracji do Niemiec, tak jak i organizacji ułatwiających przekraczanie granicy i poruszanie się po Polsce, oraz ich finansowania zza granicy.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

I co teraz z tąbandą pisowskich hooojków i de**lem z Belwederu,coś maja do powiedzenia czy już im gacie opadły? Otumaniona zgrajo pisowskich wyborców ile jeszcze wam trzeba dowodów?

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Powinni być ukarani że strzelali a nie trafili.

0

Zglos komentarz

S
Skruchtysyn71 😏 Szyderca
2 lata temu

Zamiast pi******ć w internecie,zaciągnij się do wojska,jedź na granicę i pokaż wszystkim jak to się robi komandosie

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
2 lata temu

Kłamią jak zawsze by ich racja była niby tą prawdziwą.Niech pokażą nagrania dlaczego się boją je pokazać?

0

Zglos komentarz

D
danek010 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Przecież jak są nagrania z 4 kamer to niech je pokażą, zdecydowana większość Polaków ma wzrok więc w czym problem? A tak to po miesiącach przez przypadek wyszło, że jest problem.

0

Zglos komentarz

Reklama