Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To za mała kara. Ja bym go w Zoo wystawił obok gorylów. Niech prawaki patrzą jak prawak se żyje bez żadnych lewackich wynalazków takich jak prąd, kanalizacja itp. Bo gdyby nie darmowa lewacka edukacja to by prawaki nawet nie potrafiły odczytać napisu na szybie ze tak by prawaki żyły gdyby nie było n...
To za mała kara. Ja bym go w Zoo wystawił obok gorylów. Niech prawaki patrzą jak prawak se żyje bez żadnych lewackich wynalazków takich jak prąd, kanalizacja itp. Bo gdyby nie darmowa lewacka edukacja to by prawaki nawet nie potrafiły odczytać napisu na szybie ze tak by prawaki żyły gdyby nie było na świecie lewaków któzy zawsze pchali postęp do przodu pomimo tego ze byli za to zabijani przez prawaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wolał bym prace społeczne. nic ciężkiego nie musi być aby się zdrowiem nie wywijał, może być zwykłe sprzątanie. Dla pisowców taka publiczna praca pewnie by była gorsza od więzienia, a społeczeństwo by na pewno chętnie popatrzyło
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz bohater a jak bym parti bardzo bliskiej pis lub jak bronil w sądzie tadka to lacha z niego darliscie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zmadrzal. Zdarza sie. Taki Niesiol tez byl zaxarty katol, ale jak na oczki pzrejrzal, to nie masz zajadlejszego posokowca...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane