Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jak to już kiedyś ktoś napisał. Końmi opiekuje się mastalerz,a osłem Mastalerek. I ni uja mu to nie wychodzi,bo co rusz ta pierdoła głupoty publicznie wygaduje.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Końmi opiekuje się masztalerz.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ten de**l to już obiema jest w psychiatryku

0

Zglos komentarz

R
2 lata temu

Będą jaja jak w wyborach prezydenckich znowu ktoś z opisu wygra. Bo nie zanosi się na to żeby ktoś od ryzego miał jeszcze szansę.

0

Zglos komentarz

A
AbdulWisimulacha 🌾 Wieśniak
2 lata temu

A trzecia noga w ana*e kaczyd**y

0

Zglos komentarz

Reklama