Reklama
Reklama

Komentarze

5
A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

i właśnie takie finansowanie powinno być normą, a nie ciągnięcie kasy z budżetu państwa. Wierni niech i pół pensji kościołowi oddają ale koniec z wydawaniem pieniędzy podatników którzy z kościołem nie chcą mieć nic wspólnego

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

no to znowu wracamy do dziesięciny? :)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ja uważam, że jak jest się wierzącym to powinno się odjąć od ust własnym dzieciom i dać wszystko wraz z dziećmi tak świętej osobie, łącznikowi pomiędzy bogiem a parafianinem. Wiara w boga kosztuje, więcej niż nauka angielskiego. Znając angielski nie doznasz zbawienia. Dając księdzu doznasz zbawieni...

Ja uważam, że jak jest się wierzącym to powinno się odjąć od ust własnym dzieciom i dać wszystko wraz z dziećmi tak świętej osobie, łącznikowi pomiędzy bogiem a parafianinem. Wiara w boga kosztuje, więcej niż nauka angielskiego. Znając angielski nie doznasz zbawienia. Dając księdzu doznasz zbawienia, wszak miliony wiernych ojca rydzyka nie mogą się mylić.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Dziecięcina, dziesięcina, ma wymogi moralna padlina.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
1 rok temu

Nie dość ,że w d**ach to i w głowach im się przewraca. Do góry kieca i na zaplecze...

0

Zglos komentarz

Reklama