Reklama
Reklama

Komentarze

2
T
tomcio44125 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Herbatę gorzką wypije ale kawy nie dam rady zwłaszcza jak to jest espresso

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

Słodzona kawa to jak po trzeba nie mieć za grosz smaku aby to wypić

0

Zglos komentarz

Reklama