Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No ku@@wa nie da rady. Mało tego, trzeba go chronić i pilnować, aby czasem włos z głowy mu nie spadł. Nie tak dawno, jego samolot miał problemy techniczne, zidiociałe pisiactwo zawyło, że Tusk chce zabić kolejnego bohatera. Nie potrzeba nam kolejnego Smoleńska, wykorzystanego perfekcyjnie do czarneg...
No ku@@wa nie da rady. Mało tego, trzeba go chronić i pilnować, aby czasem włos z głowy mu nie spadł. Nie tak dawno, jego samolot miał problemy techniczne, zidiociałe pisiactwo zawyło, że Tusk chce zabić kolejnego bohatera. Nie potrzeba nam kolejnego Smoleńska, wykorzystanego perfekcyjnie do czarnego PR przez PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a jak już wyląduje na tym śmietniku dziejów to czym opłaci służbę za dmuchanie kraba i inne rozrywki ? terasz musi się starać w dwójnasób o kasiorkę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wypisujecie te wzniosłe teksty, które do niczego nie prowadzą, nie wiem za co wam płacą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To ty heniu poczytaj sobie komentarze pisowcow na tiktoku pod politycznymi wstawkami. Przez dwa dni miałem i odinstalowałem. Tamtym na pewno już nie płacą, oni zwyczajnie są na poziomie piwnicy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane