Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Mam nadzieje , ze ten gangus - przywódca zorganizowanej grupy się nie wywinie od pierdla!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wywinie się. Chociażby ze względu na wiek. Po za tym, wyobrażasz sobie co by się stało, jakby trafił za kratki ? Wyobrażasz sobie, ten szturm modlitewny, zorganizowany przez jedynie słuszny elektorat, który nie lubi pizzy ? Starego pederastę, trzeba skutecznie odsunąć od możliwości pełnienia jakiejk...
Wywinie się. Chociażby ze względu na wiek. Po za tym, wyobrażasz sobie co by się stało, jakby trafił za kratki ? Wyobrażasz sobie, ten szturm modlitewny, zorganizowany przez jedynie słuszny elektorat, który nie lubi pizzy ? Starego pederastę, trzeba skutecznie odsunąć od możliwości pełnienia jakiejkolwiek funkcji w państwie, będzie to dla niego kara, gorsza niż więzienie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zoltarxx - Tu masz rację. Nawet gdyby teraz umarł śmiercią naturalną, miliony by go ogłosiły męczennikiem, zaś Tuska mordercą. Już taki błąd popełnili bolszewicy, mordując Popiełuszko. Gdyby go zostawili w spokoju, nikt by o nim nie słyszał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma w Polsce takiego prawnika, który potrafi to zrobić. Giertych i cała ta reszta "prawników" nie mają pojęcia jak to zrobić. Kaczor jest zawsze kilka kroków przed nimi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spokojnie, inminuted PE nie chroni przed konsekwencjami czynów karalnych popełnionych przed jego otrzymaniem...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane