Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nie może bowiem być, że złodzieje i oszuści chodzą sobie na wolności, korzystając z milionów, które ukradli. Korzystając z możliwości łamania prawa, chociaż mogliby siedzieć w areszcie. Dlaczego władza jest tak spolegliwa? – Rozumiem argumenty, że nie można jak bolszewicku, ale dlaczego gangst...
Nie może bowiem być, że złodzieje i oszuści chodzą sobie na wolności, korzystając z milionów, które ukradli. Korzystając z możliwości łamania prawa, chociaż mogliby siedzieć w areszcie. Dlaczego władza jest tak spolegliwa? – Rozumiem argumenty, że nie można jak bolszewicku, ale dlaczego gangsterów się zatrzymuje, a pisowskich gangsterów nie. Teraz kolejni: Szczucki, „leśnicy”, Bielan. Jak długo będzie błaznowała Pawłowicz, koszmarny Duda, Obajtek, szef gangu Kaczyński? Lumpy to przy nich niewiniątka – dodaje Niesiołowski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niesiołowski to też prawak bo pobożny. Ale przynajmniej jest za demokracją w Polsce i za zakazem korupcji. A nie legalną jak za rządów PIS dla partyjniaków z PIS i zjednoczonej prawicy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane