Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Upadek a kiedy on stał. To wąż pełzający w polskim skarbcu jakim jest Orlen. Wpuścił go tam kaczor i dawał mu takie wytyczne.

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Nie pójdzie siedzieć,vo najwyżej mogę go w d**ę pocałować.

0

Zglos komentarz

Reklama