Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1My Polacy mamy tak złe doświadczenia z prezydentami ze chyba powinniśmy zlikwidować ten urząd. Tylko pe****li i przstępców ułaskawiają. Języków nie znają. Z przyjaciółmi naszych wrogów co nam grożą atomowym unicestwieniem się spotykają. Kapelanów generałami robią. Mądrych generałów zwalniają. Napraw...
My Polacy mamy tak złe doświadczenia z prezydentami ze chyba powinniśmy zlikwidować ten urząd. Tylko pe****li i przstępców ułaskawiają. Języków nie znają. Z przyjaciółmi naszych wrogów co nam grożą atomowym unicestwieniem się spotykają. Kapelanów generałami robią. Mądrych generałów zwalniają. Naprawdę może lepiej gdyby Wojsko było niezależne od rządu i samo sobie wybierało generałów. Jakieś głosowanie wsód zołnierzy zrobić zamiast dyktatury prezydenta? Co wy na to prawaki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane