Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

My Polacy mamy tak złe doświadczenia z prezydentami ze chyba powinniśmy zlikwidować ten urząd. Tylko pe****li i przstępców ułaskawiają. Języków nie znają. Z przyjaciółmi naszych wrogów co nam grożą atomowym unicestwieniem się spotykają. Kapelanów generałami robią. Mądrych generałów zwalniają. Napraw...

My Polacy mamy tak złe doświadczenia z prezydentami ze chyba powinniśmy zlikwidować ten urząd. Tylko pe****li i przstępców ułaskawiają. Języków nie znają. Z przyjaciółmi naszych wrogów co nam grożą atomowym unicestwieniem się spotykają. Kapelanów generałami robią. Mądrych generałów zwalniają. Naprawdę może lepiej gdyby Wojsko było niezależne od rządu i samo sobie wybierało generałów. Jakieś głosowanie wsód zołnierzy zrobić zamiast dyktatury prezydenta? Co wy na to prawaki?

0

Zglos komentarz

Reklama