Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Kiedy czyta się kolejne doniesienia o tym, co wyprawiali ludzie PiS i Suwerennej Polski z naszymi pieniędzmi, to włos jeży się na głowie. Opisy kolejnych afer przypominają działania gangów oraz mafii. Zorganizowane grupy przestępcze okradały nasz kraj, okradały nas wszystkich i ciągle było im mało....
Kiedy czyta się kolejne doniesienia o tym, co wyprawiali ludzie PiS i Suwerennej Polski z naszymi pieniędzmi, to włos jeży się na głowie. Opisy kolejnych afer przypominają działania gangów oraz mafii. Zorganizowane grupy przestępcze okradały nasz kraj, okradały nas wszystkich i ciągle było im mało. Pazerność i brak granic oraz poczucie bezkarności sięgały też spółek skarbu państwa, wystarczy choćby przypomnieć, że tylko Obajtek wydawał miliony… kartą służbową. Miliony złotych!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane