Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo dziwne ze ktoś se strzela w brzuch prawaki gdy chce popełnić samobójstwo a nie w łeb. Nawet gdy to baba! Bo wiecie jakie to cierpienie zanim zejdzie? Prawaki? A nawet gdy ona sobie strzeliła w brzuch podczas gdy w jej domu byli agenciu PISu z CBA to czemu jej pozwolili miećjakąś bron przy sob...
Bardzo dziwne ze ktoś se strzela w brzuch prawaki gdy chce popełnić samobójstwo a nie w łeb. Nawet gdy to baba! Bo wiecie jakie to cierpienie zanim zejdzie? Prawaki? A nawet gdy ona sobie strzeliła w brzuch podczas gdy w jej domu byli agenciu PISu z CBA to czemu jej pozwolili miećjakąś bron przy sobie? Prawaki? Tylko za waszych czemu tak samo nie ma u pawłowicz prawaki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ubranie agentki, która była z Blidą w WC czyste jak z pralni było. Dodatkowo ludzie, których wysłali do Blidy byli ujmując grzecznie, niezbyt stabilni emocjonalnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane