Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Propaganda skierowana do ludzi co mają 70IQ i w dodatku muszą być samolubnymi chamami. Aby im się to wszystko tam podobało co mówią. Zero empatii czy człowieczeństwa. A nawet prawak czasem ma jakąś empatie i pomyśli sobie jak cieżko gejom życ w tym katolickim raju.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja na ich miejscu to bym przestał chodzić. Gdy tyle razy dali się oszukać ze głosują na jedynych uczciwych. Ze na inteligętnych wiedzących jak rządzić aby w Polsce było dobrze. Tyle razy błędnie głosować i dalej cisnąć na te wybory prawaki? Ja prawaki gdybym raz zagłosował na złodzieja to bym z kwes...
Ja na ich miejscu to bym przestał chodzić. Gdy tyle razy dali się oszukać ze głosują na jedynych uczciwych. Ze na inteligętnych wiedzących jak rządzić aby w Polsce było dobrze. Tyle razy błędnie głosować i dalej cisnąć na te wybory prawaki? Ja prawaki gdybym raz zagłosował na złodzieja to bym z kwestii honorowych prawaki pozbawił siebie samego prawa do głosu. Ale wy prawaki nie macie honoru.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Średnie wieku odbiorców jest taka, że zwyczajnie wymierają zanim zdążą zmądrzeć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane