Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Klamac i krasc, to byl program "polityczny" Mafii Kaczynskiego, od poczatku! A glupi narod dal sie na to nabrac, przez 8 lat...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nielegalne posiadanie broni, użycie poza strzelnicą i przemyt broni. Szkoda że u nas kary się nie sumują bo by dostał jakieś30 lat odsiadki ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No, no... już niedługo. Czekam z niecierpliwością, bo tych zarzutów co to są "już niedługo", to już od pół roku się uzbierało tyle, że za raz będzie trzeba budować nowe więzienia, jak to wszystko ruszy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nielegalny przemyt broni i nielegalne użycie broni w miejscu publicznym. W cywilizowanym świecie facet już dawno by siedział, zaś całkowita konfiskata mienia częściowo by spłaciła szkody.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane