Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Ci z PiSu mają już wygrany system nie pamiętam to nie ja może to moja ręka ale jednak nie moja 😎
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
val73 - Co przestałeś oglądać prawacko-katolickie rzygowiny z TV Raspublika?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te twoje miernoty 8 lat waliły kapucyna pod reparacje.A to było tylko paliwo dla takich naiwnych matołów jak ty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak się słucha prawacko-katolickich de**li z pisobory to każdy wieprz ma wmontowaną opcję niepamięci. Jest to spowodowane co tygodniową spowiedzią, która wymaga pamiętanie grzechów do spowiedzi, po spowiedzi format dysku i dla tego oszczany dziad i jego kundle nic nie pamiętają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tu trzeba bardziej dopilnować aby niemcy uszanowały zrzeczenie się swoich ziem. Nawet ta prawacka partia która tam rośnie w siłę. Niż my mamy się prosić o jakieś reparacje. Bo inaczej to będziemy musieli za niedługo budować umocienia obronne z obu stron Polski prawaki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli nauczyli cię jak się podpisać byłoby mądrze gdybyś potrafiła i czytać. Ze zrozumieniem, choćby "proste" zdania. Dobra, zagalopowałem się: pis i mądrość...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane