Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8"Rzeź niewiniątek" – tak sie teraz widza zlodzieje "Klubu Milionerow" PiSu...Odprawiaja juz martyrologie ofiar i niewiniatek, napewno beda modlitwy, msze i pielgrzymki wiejskiej holoty elektoratu, za pare zloty albo flaszke!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żądy autorytarne były za twoich czasów p..ny zajszczany i załupieżony, bezmózgi kacapski śm***iu. Teraz wszyscy staramy się odtworzyć prawdziwe, demokratyczne Państwo prawa. Ty do pierdla , potem na pewno nie na Wawel ,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odwracanie kota ogonem, to specjalnosc Piu i propagandy Kaczynskiego...wszystko co mowia, trzeba rozumiec odwrotnie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo to nie PiS tylko sprawiedliwość i prawość, byście odpowiedzieli za czyny swoje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyżby ironiczne nazwanie partii, okazało się przepowiednią dla przykurcza?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomnę słowa prawacko-katolickich czerwonych wieprzy z pisobory: "naród nas wybrał, więc mamy prawo rządzić".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Suski przecież Ty jesteś perukarzem, zadzwoń brudna palo do carycy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Siuski tez niech idzie do pierdla razem ze swym dyktatorem - bo kto będzie mu lizał d**e????🤔🤔🤔🤔🤔
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane