Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
aljar 🎖️ Snajper
1 rok temu

zadowolony, jak na magistra po ciężkich studiach przystało

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
1 rok temu

Gamoń.........

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
1 rok temu

A tak na dobrą sprawę to co miałby robić ? Siedzieć i robić streama z tego, jak beczy ? :D Robota jak każda inna, tylko dobrze płatna. A, że Ronaldo płakał to świadczy tylko o tym, że normalny życie w kieracie, gdzieś w fabryce po prostu by go przerosło :)

0

Zglos komentarz

Reklama