Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2On niebawem ucieknie też za granicę. Podejrzewam Białoruś. Ale najbardziej to mnie bawi. Jak zero udaję chorego. Ten smród myśli że na kimś normalnym robi to wrażenie. Ziobro jest gorszy od tego co kobiety z kotami myli.😅
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cały pisowski , złodziejski klan zarządzający Polska w latach ,, dobrej zmiany,, powinien być osadzony w aresztach i dopiero przesłuchiwany , zeby nie mataczyli!!!!!a majątki każdego i ich rodzin , znajomych choć z cieniem podejrzenia o złodziejstwo zabezpieczone na poczet przyszłych zwrotów !!!!!&#...
Cały pisowski , złodziejski klan zarządzający Polska w latach ,, dobrej zmiany,, powinien być osadzony w aresztach i dopiero przesłuchiwany , zeby nie mataczyli!!!!!a majątki każdego i ich rodzin , znajomych choć z cieniem podejrzenia o złodziejstwo zabezpieczone na poczet przyszłych zwrotów !!!!!👍👍👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane