Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Hołecka ty jesteś naprawdę obrzydliwą postacią. Jaką s..a byś musiała być za komuny. Ciebie też dopadnie prawo i sprawiedliwość.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tortury qrwayegomać wstydu sqrwysyny nie macie.Co mają powiedzieć ofiary stalinowskich kaźni?I jeszcze ta ściera urzędniczka skarży się na brak dostępu do opłatka yebana katoliczka złodziejka powinna sobie przypomnieć 10 przykazań.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kto tego szmatlawca ogląda???? Same PiS-ie bezmózgi!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Większej propagandy jak ta telewizja szczucia i prania muzgow nie widziałem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiem poruszenia. Szefostwo więziennictwa wytacza proces, udowadnia prawackie kłamstwo i ściąga parę milionów z interesu oszczanego dziada. Parę takich akcji i nie ma ruskiej propagandy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po pierwsze, nikt normalny nie ogląda TV Republika. Po drugie, absolutnie nie wolno tego szamba likwidować, należy pozywać i żądać wysokich odszkodowań, samo zdechnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane