Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przyzwoitym to się jest, jak się nie wchodzi do struktur mafijnych. wyjscie ze struktur mafijnych w momencie, kiedy one są rozbijane, to ochrona własnego tyła, a nie przyzwoitość
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co powiecie na to , że będą u nas w Polsce stacjonowały i szkoliły się ukraińskie wojska a nasze elektrownie będą produkowały prąd dla banderowców z węgla z którego dla Polaków nie wolno produkować prądu . A jeszcze jedno , cieszycie się , że Niemcy zgodziły się nie płacić nam reperacji?
A co powiecie na to , że będą u nas w Polsce stacjonowały i szkoliły się ukraińskie wojska a nasze elektrownie będą produkowały prąd dla banderowców z węgla z którego dla Polaków nie wolno produkować prądu . A jeszcze jedno , cieszycie się , że Niemcy zgodziły się nie płacić nam reperacji?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te "towarzysz" za to u was w tym szambie co nazywacie rosja jest za*******e. Idź na **UJ. Ruska szmata. Ps: ruskie to chyba jakieś de**lne od urodzenia są, żeby nie ogarniać spacji przed znakami interpunkcyjnymi...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Typowa gadka de**lnego lewaka , jak ktoś pisze prawdę to jest ruskim szpiegiem , ruską onucą . Durniu rusz ta pusta głowa i zacznij sam myśleć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane