Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Duda by ich wszystkich chciał ułaskawić przed wyrokami. Bo zanim będą wyroki to już nie będzie prezydentem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Macie na to 3 lata , zeby każdy , ale to każdy złodziej pisowski , który ukradł choćby złotówkę naszej kasy był osadzony i poszedł siedziec o pracować w kamieniołomach a jego majątek oraz jego rodziny przepadł na rzecz skarbu państwa!!! Do dzieła!!! Czas ucieka!!!!👍👍👍👍...
Macie na to 3 lata , zeby każdy , ale to każdy złodziej pisowski , który ukradł choćby złotówkę naszej kasy był osadzony i poszedł siedziec o pracować w kamieniołomach a jego majątek oraz jego rodziny przepadł na rzecz skarbu państwa!!! Do dzieła!!! Czas ucieka!!!!👍👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przez 8 lat rzadow PiSu z sekta kosciola, spoleczenstwo zostalo tak zdegenerowane, ze do tego trzeba zmiany pokoleniowej i malej "rewolucji" bo dywersja holoty PiSu nadal trwa, za przyzwoleniem zacofanej czesci narodu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane