Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Powiedzcie mi proszę czemu ponad 27 procent jeszcze. Jesteśmy aż tak głupim narodem??? Ludzie pisowcy to jest najgorszy rodzaj człowieka. Naprawdę z całą przykrością stwierdzam że mamy w narodzie co czwartą k...e i tyle. Pozdrawiam wyznawców geniusza. Alias szczoch z Żoliborza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adam64824 - Rozpuścić katolicki beton, twardniejący od setek lat, jest bardzo trudno.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Polsce ciemnota i zacofanie to prawie 30% narodu, co odpowiada elektoratowi PiSu...to ostatni Skansen Wschodniej Europy! Nic dziwnego ze na swiecie mowia: Glupi jak Polak!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
4% przewagi, to jeszcze nie "mocne prowadzenie", jednakże i na szczęście, coś powolutku się zmienia. Z tym "rozpadem" bym się też wstrzymał, kilku zbuntowanych można doprowadzić do porządku, choć przyznam, że po utracie władzy i wpływów, nie bardzo jest czym. Najśmieszniejsze jest to, że problem roz...
4% przewagi, to jeszcze nie "mocne prowadzenie", jednakże i na szczęście, coś powolutku się zmienia. Z tym "rozpadem" bym się też wstrzymał, kilku zbuntowanych można doprowadzić do porządku, choć przyznam, że po utracie władzy i wpływów, nie bardzo jest czym. Najśmieszniejsze jest to, że problem rozwiąże się sam, ponieważ koalicjant PiS, startujący z jej list, finansował swoją kampanię ze środków publicznych, co raczej na pewno, skończy się obcięciem subwencji, czyli skazaniem na powolną śmierć w zapomnieniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane