Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Oszczany dziad ukradł 100 mln zł na wybory, to nie powinien dostawać subwencji przez jakieś 4 lata. Niech płacą wyborcy pisu. Niech płacą na osobistą ochronę oszczanego dziada.

0

Zglos komentarz

A
Andrzej1964dupa 🏹 Łowca
1 rok temu

Delegalizacja , najbardziej ekonomiczne rozwiązanie

0

Zglos komentarz

Reklama