Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wyznawców smoleńskich i tak nikt nie przekona, nie ma więc co się zastanawiać nad konsekwencjami politycznymi. Wojsko mogłoby widowiskowo to obrzydliwe dzieło pisowskiego szatana wysadzić w powietrze lub po prostu zdemontować i użyć na poligonie do podnoszenia kwalifikacji polskich czołgistów i arty...
Wyznawców smoleńskich i tak nikt nie przekona, nie ma więc co się zastanawiać nad konsekwencjami politycznymi. Wojsko mogłoby widowiskowo to obrzydliwe dzieło pisowskiego szatana wysadzić w powietrze lub po prostu zdemontować i użyć na poligonie do podnoszenia kwalifikacji polskich czołgistów i artylerzystów. Dość tych smoleńskich szopek w Warszawie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jestem za !!!! Trzeba to postawić śm***iowi w ogrodzie. Będzie miał blisko, w związku z tym będzie mógł sobie robić nawet codziennice, nie będzie musiał kraść i niszczyć wieńców a podatnik nie będzie musiał płacić za ochronę tego ojszczanego śc****a. Poza tym i co najważniejsze Warszawa to miasto...
Jestem za !!!! Trzeba to postawić śm***iowi w ogrodzie. Będzie miał blisko, w związku z tym będzie mógł sobie robić nawet codziennice, nie będzie musiał kraść i niszczyć wieńców a podatnik nie będzie musiał płacić za ochronę tego ojszczanego śc****a. Poza tym i co najważniejsze Warszawa to miasto pomnik, upamiętniające swych najlepszych obywateli którzy oddali życie za nasz kraj, a nie leszka i jego d**y za to że - z własnej winy - wzięli i zdechli. To profanacja Warszawy !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane