Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
bocianroman 😏 Szyderca
1 rok temu

Kiedyś w wojsku było takie powiedzenie "Kto nie pije ten podpier...". W PiSie zapewne krążyło podobne powiedzenie " Kto nie kradnie ten....... "

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Zamykać każdego złodzieja i oszusta pisowskiego bez skrupułów!!!!!👍👍👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

Reklama