Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie to normalne w sekcie kosciola...co dzien nowi zwyrole w sadach, a to tylko szczyt gory lodowej ich zwyrodnienia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
manka100 - Tu masz rację. W bandyckiej ideologii katolickiej, pe****l to normalna orientacja seksualna każdego w sutannie. Ja się nie dziwię tym katolicki śc****om w sutannach. Jak się dziwię państwu. Taka Irlandia sobie poradziła z katolickimi śc****ami. Całkowite wywłaszczenie i zerwanie konkordat...
manka100 - Tu masz rację. W bandyckiej ideologii katolickiej, pe****l to normalna orientacja seksualna każdego w sutannie. Ja się nie dziwię tym katolicki śc****om w sutannach. Jak się dziwię państwu. Taka Irlandia sobie poradziła z katolickimi śc****ami. Całkowite wywłaszczenie i zerwanie konkordatu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kapłaństwo staje się zawodem gejowskim, 80 procent księży pracujących w Rzymskiej Kurii to geje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak sie czujecie, owieczki i barany, spowiadajac sie ze swoich tajemnic gejowi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak serio to mnie to gejostwo tych czarnuchów lotto, niech sobie d**y rozrywają ile chcą, tylko, że ci geje dodatkowo są w dużym procencie pe****lami i tu koniec tolerancji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejny torturowany męczennik. Jeśli o niego się nie upomną, to znaczy, że z salcesoniarzem była jedna wielka ściema i ustawka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W sekcie kosciola, wszystko to sciema i ustawka, dla ciemnoty zacofanego narodu, ostatniej kolonii Watykanu w Europie, jaka jest Polska!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane