Reklama
Reklama

Komentarze

6
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ci ludzie żyją surrealistycznym równoległym świecie. Ten ma mokre sny o przywództwie w solidarnej Polsce. Król jeszcze nie umarł, ten już rządzi.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Słusznie mówi / panstwo prawa wróciło i złodzieje suwerenni i posowscy nie wyjdą do końca życia z pierdla!!!!!👍👍👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
1 rok temu

No, pajac spod trzepaka otwarcie zapowiada łamanie prawa i przestępczy reżim.

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
1 rok temu

Tego waszego "prawa" - już nie wróci...

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
1 rok temu

Ty gnido niedługo też będziesz siedział więc o co kwik????

0

Zglos komentarz

Reklama