Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Złodziejskie nasienia musza iść do poerdla!!!!!👍👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No popatrz zadziałało, łunia już nasrała na Bodnara i jego lewe opinie na temat immunitetu wytworzone przez Myrche.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
montesuma - Za czasów śc****a, czyli oszczanego dziada, szczekaliście jak kundle we wsi z za ogrodzenia na unię. Teraz z ryjami w błocie, jak przed księdzem pe****lem leżycie przed UE. Nie ważne przed kim, byle po katolicku leżeć ryjem w goownie przed panem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No popatrz zanim dorwaliście się do władzy wycieraliście mo**y demokracją, a teraz wychodzi na to, że robicie dokładnie to samo co pisowcy, ba nawet korzystacie z przepisów które pis tworzył pod swoich a które tak krytykowaliście będąc w opozycji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
montesuma - Do walki z tak totalnymi Waszymi przestępcami, trzeba od czasu do czasu postępować, jak Wy. Widzę, że towarzysza cieszy jak złodzieje są na wolności. Ale to tylko małe potknięcie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie mów do mnie per towarzyszu, bo nie jestem żadnym twoim towarzyszem z neokomunistycznej czerwonej antypolskiej gwardii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane