Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Nie ważne, która strona rządzi i tak mimo obietnic poprzednikom krzywda się nie stanie.A jak nawet się stanie to niewielka,taka tylko na pokaz dla mediów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mały karaluch w exstazie, ale czad można walić karate aż cerata przepuści, a duży karaluch myśli, tym razem się udało, ale w końcu i tak pier... n8e
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten PiS kundel z lewej. To o flaszce marzy. J....a cerata. A drugi lubi lizać psy po pysku. Elita szczocha z Żoliborza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żadne mam wyje***e na ten poyebany kraj i zyebow którzy ich tam wybrali. PiS powinien rzaxuc jeszcze 8 lat i zrujnować ten chory kraj, może wtedy by koorwy przejrzały na oczy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Więzień nr 601-20 tal ciężkich robot w kamieniołomach , więzień 602 - 19 lat ciężkich robot w kamieniołomach oraz przepadek całego mienia na rzecz skarbu państwa !!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane