Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Tygrysek, płatny pachołek, dzień w dzień musi dodać minimum 5 wstawek. Z samego rana, codziennie pluje na PiS i przy***p twierdzi, że robi to za darmo. No, rzeczywiście że też się mu tak chce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ponieważ wami gardzę, stosowne komentarze, tudzież memy mogę publikować 7/24. Mogę, wyobraź sobie, zupełnie za darmo i bez poklasku. Nie robię tego, bo na zewnątrz jest piękny świat, lato i słońce, mało tego, nie rządzicie, a obecny rząd powoli i z różnym skutkiem, ale jednak usuwa szambo, którym je...
Ponieważ wami gardzę, stosowne komentarze, tudzież memy mogę publikować 7/24. Mogę, wyobraź sobie, zupełnie za darmo i bez poklasku. Nie robię tego, bo na zewnątrz jest piękny świat, lato i słońce, mało tego, nie rządzicie, a obecny rząd powoli i z różnym skutkiem, ale jednak usuwa szambo, którym jesteście.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
batonik45, płatny pachołek, dzień w dzień musi dodać minimum 5 komentarzy. Z samego rana, codziennie pluje na KO i przeciwników PISu. Poj3b twierdzi, że robi to za darmo. No, rzeczywiście że też mu się chce. PS nikt ci pajacyku nie karze tu siedzieć. Jak ci się nie podoba to wypi3rdalaj. Ja olewam c...
batonik45, płatny pachołek, dzień w dzień musi dodać minimum 5 komentarzy. Z samego rana, codziennie pluje na KO i przeciwników PISu. Poj3b twierdzi, że robi to za darmo. No, rzeczywiście że też mu się chce. PS nikt ci pajacyku nie karze tu siedzieć. Jak ci się nie podoba to wypi3rdalaj. Ja olewam ciebie i twoje teorie spiskowe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bardzo kulturalnie to formułuje , jest mnóstwo Polaków którzy optują by na pis na.rać a nie marnować śliny na tych wieprzów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane