Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jedną kompromitację chcą przykryć drugą, a tygrysek potulnie wykonuje rozkazy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już ci pisałem przygłupie, że nie każdy jest jak wy pisowcy i za kase zrobi wszystko. Ja robię to za darmo bo mam z tego ubaw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
snickers45 - Przegrana bitwa nie mówi o przegranej wojnie z prawackimi złodziejami. Co się odwlecze to nie uciecze. Niech się złodziej nacieszy wolnością, co to jest parę dni do 15 latek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Ty jak ksiądz pe****l i oszczany dziad i prawacki bolszewik, mówisz za wszystkich?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ty zając jak zwykle, o czym by nie była dyskusja znów "ksiądz pe****l". To jakaś obsesja;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Przypomnijmy - chodziło o pokazaniem Polakom planu obrony Polski "na linii Wisły", w myśl której, poprzedni rząd Donalda Tuska, zakładał obronę naszego kraju w taki sposób, że wschód zostałby - w zasadzie - oddany potencjalnemu agresorowi. Dziś, na antenie Polskiego Radia, Tomasz Siemoniak, szef MS...
"Przypomnijmy - chodziło o pokazaniem Polakom planu obrony Polski "na linii Wisły", w myśl której, poprzedni rząd Donalda Tuska, zakładał obronę naszego kraju w taki sposób, że wschód zostałby - w zasadzie - oddany potencjalnemu agresorowi. Dziś, na antenie Polskiego Radia, Tomasz Siemoniak, szef MSWiA stwierdził, że najgorszym w całej sprawie jest to, że... "Błaszczak ujawnił tym samym położenia miast, lasów, rzek w Polsce". No tak, bo przecież nikt nie wie, gdzie są one położone.."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kłamiesz cepie, fragment o "wycofaniu za linię Wisły" dotyczy innego fragmentu - "w przypadku przeważającej siły wroga", o czym już nie piszesz. Nie piszesz kłamco również o tym, że jest to dokument NATO, oraz o tym, że jest to logiczna strategia wojenna, w przypadku wspomnianej "przeważającej siły...
Kłamiesz cepie, fragment o "wycofaniu za linię Wisły" dotyczy innego fragmentu - "w przypadku przeważającej siły wroga", o czym już nie piszesz. Nie piszesz kłamco również o tym, że jest to dokument NATO, oraz o tym, że jest to logiczna strategia wojenna, w przypadku wspomnianej "przeważającej siły wroga". Po za tym kłamco, dokument mówi o wycofaniu, a nie porzuceniu. Ale ... na wspomnianych terenach egzystuje przeważająca część pisowskiego elektoratu, co za tym idzie, oddanie was Putinowi, byłoby dla was niczym powrót do macierzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane