Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
Endriu117 🌟 Padawan
1 rok temu

Obatel zawsze w głupa leciał.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Za chwilę brak zwodu też obarczysz sprawami politycznymi. Powtarzaj to sobie. Na szczęście twoje wnuki już wiedzą, że jesteś zwykłym, pospolitym złodziejem.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Typowy PiS kundel

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Odkąd pamiętam, Rysiek jakoś spadał na "4 łapy" i lizał koryto, ponad 30 lat. Teraz najwyraźniej spadnie na pysk. Czas najwyższy.

0

Zglos komentarz

Reklama